domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1210J5000682KXR
1210J5000682KXR
1210J5000682KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210J5000682KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1210J5000682KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 6800PF 500V X7R 1210
(v amerických dolarech)
16000 pcs
Product parameter
Part Number 1210J5000682KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 6800PF 500V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 189295 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 6800pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapacitní 6800pF