1210J5000820FAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210J5000820FAR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1210J5000820FAR |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 82PF 500V C0G/NP0 1210 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 16000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1210J5000820FAR | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 82PF 500V C0G/NP0 1210 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 68434 pcs | Datový list | AEC-Q200 Automotive Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 500V |
| Tolerance | ±1% | Tloušťka (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 (1B) | Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | - | hodnocení | AEC-Q200 |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 82pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) | kapacitní | 82pF |