1210J5004P70DFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210J5004P70DFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1210J5004P70DFT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 4.7PF 500V C0G/NP0 1210 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1210J5004P70DFT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 4.7PF 500V C0G/NP0 1210 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 124796 pcs | Datový list | MLCC High Reliability Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 500V |
| Tolerance | ±0.5pF | Tloušťka (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | - | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Funkce | High Temperature | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 4.7pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) | kapacitní | 4.7pF |