domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1210Y2000222KER
1210Y2000222KER
1210Y2000222KER
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210Y2000222KER s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1210Y2000222KER
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2200PF 200V X7R 1210
(v amerických dolarech)
16000 pcs
Product parameter
Part Number 1210Y2000222KER Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2200PF 200V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 88840 pcs Datový list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série FlexiCap™ hodnocení AEC-Q200
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 2200pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapacitní 2200pF