domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1210Y2000822MXR
1210Y2000822MXR
1210Y2000822MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210Y2000822MXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1210Y2000822MXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 8200PF 200V X7R 1210
(v amerických dolarech)
16000 pcs
Product parameter
Part Number 1210Y2000822MXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 8200PF 200V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 132313 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 8200pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapacitní 8200pF