domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1210Y2000823MDR
1210Y2000823MDR
1210Y2000823MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210Y2000823MDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1210Y2000823MDR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 200V X7R 1210
(v amerických dolarech)
16000 pcs
Product parameter
Part Number 1210Y2000823MDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 200V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70566 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 0.082µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapacitní 0.082µF