domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1210Y5000123KXR
1210Y5000123KXR
1210Y5000123KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210Y5000123KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1210Y5000123KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 500V X7R 1210
(v amerických dolarech)
16000 pcs
Product parameter
Part Number 1210Y5000123KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 500V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 176304 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.012µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapacitní 0.012µF