domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808J0100103MXT
1808J0100103MXT
1808J0100103MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808J0100103MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808J0100103MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10000PF 10V X7R 1808
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808J0100103MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10000PF 10V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 135442 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 10000pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 10000pF