domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808J0100683MXT
1808J0100683MXT
1808J0100683MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808J0100683MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808J0100683MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.068UF 10V X7R 1808
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808J0100683MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.068UF 10V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 158355 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.068µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 0.068µF