domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808J0160102KXR
1808J0160102KXR
1808J0160102KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808J0160102KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808J0160102KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1000PF 16V X7R 1808
(v amerických dolarech)
12000 pcs
Product parameter
Part Number 1808J0160102KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1000PF 16V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 172889 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 1000pF