domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808J0630102FFR
1808J0630102FFR
1808J0630102FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808J0630102FFR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808J0630102FFR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1000PF 63V C0G/NP0 1808
(v amerických dolarech)
12000 pcs
Product parameter
Part Number 1808J0630102FFR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1000PF 63V C0G/NP0 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 54793 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 1000pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapacitní 1000pF