1808J0630561MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808J0630561MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1808J0630561MXT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 560PF 63V X7R 1808 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1808J0630561MXT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 560PF 63V X7R 1808 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 137512 pcs | Datový list | MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 63V |
| Tolerance | ±20% | Tloušťka (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| teplotní koeficient | X7R (2R1) | Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Série | - | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1808 (4520 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 560pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) | kapacitní | 560pF |