domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808J2000681JDR
1808J2000681JDR
1808J2000681JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808J2000681JDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808J2000681JDR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 680PF 200V X7R 1808
(v amerických dolarech)
12000 pcs
Product parameter
Part Number 1808J2000681JDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 680PF 200V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 95044 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 680pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapacitní 680pF