domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808J2K00151KCT
1808J2K00151KCT
1808J2K00151KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808J2K00151KCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808J2K00151KCT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 150PF 2KV C0G/NP0 1808
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808J2K00151KCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 150PF 2KV C0G/NP0 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 135255 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV)
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 150pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapacitní 150pF