domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808J5000333KXT
1808J5000333KXT
1808J5000333KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808J5000333KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808J5000333KXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.033UF 500V X7R 1808
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808J5000333KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.033UF 500V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 93372 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.033µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 0.033µF