1808J5000562KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808J5000562KDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1808J5000562KDR |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 5600PF 500V X7R 1808 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 12000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1808J5000562KDR | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 5600PF 500V X7R 1808 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 169012 pcs | Datový list | MLCC Series, High Reliability |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Jmenovitá | 500V | Tolerance | 5600pF |
| Tloušťka (Max) | X7R | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) | Série | - |
| Stav RoHS | - | Zvlněný proud - nízká frekvence | High Reliability, Automotive |
| hodnocení | AEC-Q200 | Polarizace | 1808 (4520 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | 1808J5000562KDR | Lead Style | 0.079" (2.00mm) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Poruchovost | - | Rozšířený popis | 5600pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±10% | Popis | CAP CER 5600PF 500V X7R 1808 |