domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808Y0630823KDT
1808Y0630823KDT
1808Y0630823KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y0630823KDT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808Y0630823KDT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 63V X7R 1808
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y0630823KDT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 63V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 108710 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 0.082µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapacitní 0.082µF