1808Y1004P70DFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y1004P70DFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1808Y1004P70DFT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 1808 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1808Y1004P70DFT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 1808 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 114909 pcs | Datový list | MLCC Series, High Reliability |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Jmenovitá | 100V | Tolerance | 4.7pF |
| Tloušťka (Max) | C0G, NP0 | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) | Série | FlexiCap™ |
| Stav RoHS | - | Zvlněný proud - nízká frekvence | High Reliability, Automotive |
| hodnocení | - | Polarizace | 1808 (4520 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | 1808Y1004P70DFT | Lead Style | 0.079" (2.00mm) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Poruchovost | - | Rozšířený popis | 4.7pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±0.5pF | Popis | CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 1808 |