domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808Y2000271MXR
1808Y2000271MXR
1808Y2000271MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y2000271MXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808Y2000271MXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 270PF 200V X7R 1808
(v amerických dolarech)
12000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y2000271MXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 270PF 200V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 207301 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 270pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 270pF