domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808Y2000390JCT
1808Y2000390JCT
1808Y2000390JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y2000390JCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808Y2000390JCT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 39PF 200V C0G/NP0 1808
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y2000390JCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 39PF 200V C0G/NP0 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 173175 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 39pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapacitní 39pF