1808Y2000392GFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y2000392GFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1808Y2000392GFT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 1808 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1808Y2000392GFT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 1808 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 61623 pcs | Datový list | MLCC High Reliability Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±2% | Tloušťka (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1808 (4520 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Soft Termination, High Temperature | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 3900pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) | kapacitní | 3900pF |