1808Y2008P20DCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y2008P20DCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1808Y2008P20DCT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 8.2PF 200V C0G/NP0 1808 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1808Y2008P20DCT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 8.2PF 200V C0G/NP0 1808 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 106851 pcs | Datový list | MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±0.5pF | Tloušťka (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 (1B) | Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1808 (4520 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Funkce | Soft Termination | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 8.2pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) | kapacitní | 8.2pF |