domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808Y2505P60DFT
1808Y2505P60DFT
1808Y2505P60DFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y2505P60DFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808Y2505P60DFT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 1808
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y2505P60DFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 86660 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±0.5pF Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 5.6pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapacitní 5.6pF