domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808Y5000223JXT
1808Y5000223JXT
1808Y5000223JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y5000223JXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808Y5000223JXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.022UF 500V X7R 1808
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y5000223JXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.022UF 500V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 78845 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.022µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 0.022µF