domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808Y5000272MXR
1808Y5000272MXR
1808Y5000272MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y5000272MXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808Y5000272MXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2700PF 500V X7R 1808
(v amerických dolarech)
12000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y5000272MXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2700PF 500V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 121773 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 2700pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 2700pF