domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808Y5000332MDR
1808Y5000332MDR
1808Y5000332MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y5000332MDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808Y5000332MDR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3300PF 500V X7R 1808
(v amerických dolarech)
12000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y5000332MDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3300PF 500V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 118201 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 3300pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapacitní 3300pF