1808Y5000470FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y5000470FCR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1808Y5000470FCR |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 47PF 500V C0G/NP0 1808 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 12000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1808Y5000470FCR | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 47PF 500V C0G/NP0 1808 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 79921 pcs | Datový list | MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 500V |
| Tolerance | ±1% | Tloušťka (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1808 (4520 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Funkce | Soft Termination | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 47pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) | kapacitní | 47pF |