domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808Y6300151MXT
1808Y6300151MXT
1808Y6300151MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808Y6300151MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808Y6300151MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 150PF 630V X7R 1808
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y6300151MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 150PF 630V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 129762 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 630V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 150pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 150pF