domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808YA250102MXTSPU
1808YA250102MXTSPU
1808YA250102MXTSPU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808YA250102MXTSPU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808YA250102MXTSPU
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1000PF 250V X7R 1808
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808YA250102MXTSPU Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1000PF 250V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80658 pcs Datový list MLCC Safety Certified
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Voltage Poruchovost -
Detailní popis 1000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 1000pF