domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808YA250181KXTPY2
1808YA250181KXTPY2
1808YA250181KXTPY2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808YA250181KXTPY2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808YA250181KXTPY2
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 180PF 250V X7R 1808
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808YA250181KXTPY2 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 180PF 250V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 78014 pcs Datový list MLCC Safety Certified
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení X1
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Detailní popis 180pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 180pF