domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808YA250182MXRSP
1808YA250182MXRSP
1808YA250182MXRSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808YA250182MXRSP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808YA250182MXRSP
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1800PF 250V X7R 1808
(v amerických dolarech)
12000 pcs
Product parameter
Part Number 1808YA250182MXRSP Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1800PF 250V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 58451 pcs Datový list MLCC Safety Certified
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení X2
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Detailní popis 1800pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 1800pF