domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808YA250221KXRSPU
1808YA250221KXRSPU
1808YA250221KXRSPU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808YA250221KXRSPU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808YA250221KXRSPU
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 220PF 250V X7R 1808
(v amerických dolarech)
12000 pcs
Product parameter
Part Number 1808YA250221KXRSPU Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 220PF 250V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 94241 pcs Datový list MLCC Safety Certified
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Voltage Poruchovost -
Detailní popis 220pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 220pF