domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1808YA250331KXTSY2
1808YA250331KXTSY2
1808YA250331KXTSY2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808YA250331KXTSY2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1808YA250331KXTSY2
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 250VAC X7R 1808
(v amerických dolarech)
1500 pcs3000 pcs4500 pcs
Product parameter
Part Number 1808YA250331KXTSY2 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 250VAC X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 93507 pcs Datový list MLCC Safety Certified
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení X1, Y2
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1808 (4520 Metric)
Ostatní jména 1608-1120-2 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Soft Termination
Detailní popis 330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapacitní 330pF