domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812J0100184FCT
1812J0100184FCT
1812J0100184FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812J0100184FCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812J0100184FCT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.18UF 10V C0G/NP0 1812
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1812J0100184FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.18UF 10V C0G/NP0 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 9795 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.18µF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapacitní 0.18µF