domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812J0100562MXT
1812J0100562MXT
1812J0100562MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812J0100562MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812J0100562MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 5600PF 10V X7R 1812
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1812J0100562MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 5600PF 10V X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 85045 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 5600pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapacitní 5600pF