domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812J1000123KXR
1812J1000123KXR
1812J1000123KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812J1000123KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812J1000123KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 100V X7R 1812
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1812J1000123KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 100V X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80025 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.012µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapacitní 0.012µF