domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812J2000273MXR
1812J2000273MXR
1812J2000273MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812J2000273MXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812J2000273MXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.027UF 200V X7R 1812
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1812J2000273MXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.027UF 200V X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 89369 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.027µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapacitní 0.027µF