domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812J2000333MDT
1812J2000333MDT
1812J2000333MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812J2000333MDT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812J2000333MDT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.033UF 200V X7R 1812
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1812J2000333MDT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.033UF 200V X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 103593 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 0.033µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) kapacitní 0.033µF