domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812J2500153FCT
1812J2500153FCT
1812J2500153FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812J2500153FCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812J2500153FCT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.015UF 250V C0G 1812
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1812J2500153FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.015UF 250V C0G 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17757 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.015µF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapacitní 0.015µF