domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812J5000274KXR
1812J5000274KXR
1812J5000274KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812J5000274KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812J5000274KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.27UF 500V X7R 1812
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1812J5000274KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.27UF 500V X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 82119 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.27µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapacitní 0.27µF