domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812J5000331MXR
1812J5000331MXR
1812J5000331MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812J5000331MXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812J5000331MXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 500V X7R 1812
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1812J5000331MXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 500V X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 81673 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapacitní 330pF