1812Y1000331KAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812Y1000331KAT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1812Y1000331KAT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1812 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1812Y1000331KAT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1812 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 76084 pcs | Datový list | AEC-Q200 Automotive Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 (1B) | Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | AEC-Q200 |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1812 (4532 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Soft Termination | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) | kapacitní | 330pF |