domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812Y1K20122MXT
1812Y1K20122MXT
1812Y1K20122MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812Y1K20122MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812Y1K20122MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1200PF 1.2KV X7R 1812
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1812Y1K20122MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1200PF 1.2KV X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 82404 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 1200V (1.2kV)
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 1200pF ±20% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapacitní 1200pF