domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812Y2000123KDR
1812Y2000123KDR
1812Y2000123KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812Y2000123KDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812Y2000123KDR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 200V X7R 1812
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1812Y2000123KDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 200V X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77118 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.012µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapacitní 0.012µF