1812Y2000223KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812Y2000223KDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1812Y2000223KDR |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 0.022UF 200V X7R 1812 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1812Y2000223KDR | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 0.022UF 200V X7R 1812 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 77352 pcs | Datový list | MLCC High Reliability Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| teplotní koeficient | X7R (2R1) | Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1812 (4532 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Detailní popis | 0.022µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) | kapacitní | 0.022µF |