domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812Y2000273MET
1812Y2000273MET
1812Y2000273MET
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812Y2000273MET s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812Y2000273MET
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.027UF 200V X7R 1812
Product parameter
Part Number 1812Y2000273MET Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.027UF 200V X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 83516 pcs Datový list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série FlexiCap™ hodnocení AEC-Q200
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.027µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapacitní 0.027µF