domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812Y2000561FAR
1812Y2000561FAR
1812Y2000561FAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812Y2000561FAR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812Y2000561FAR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1812
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1812Y2000561FAR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20368 pcs Datový list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série FlexiCap™ hodnocení AEC-Q200
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 560pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapacitní 560pF