domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812Y2000822MER
1812Y2000822MER
1812Y2000822MER
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812Y2000822MER s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812Y2000822MER
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 8200PF 200V X7R 1812
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1812Y2000822MER Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 8200PF 200V X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80659 pcs Datový list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série FlexiCap™ hodnocení AEC-Q200
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 8200pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapacitní 8200pF