domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812Y5000333MDR
1812Y5000333MDR
1812Y5000333MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812Y5000333MDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812Y5000333MDR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.033UF 500V X7R 1812
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1812Y5000333MDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.033UF 500V X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 87912 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.033µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapacitní 0.033µF