domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1812Y5K00331MXT
1812Y5K00331MXT
1812Y5K00331MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1812Y5K00331MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1812Y5K00331MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 5KV X7R 1812
Product parameter
Part Number 1812Y5K00331MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 5KV X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 78799 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 5000V (5kV)
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±20% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapacitní 330pF